![9η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΧΟΡΩΔΙΩΝ ΔΑΥΛΕΙΑΣ 9η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΧΟΡΩΔΙΩΝ ΔΑΥΛΕΙΑΣ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhhcBg7G7fxwkgSMrtWeKWaw4JWzl1e44HLwU6aByZobPngW0TzZEKp7rmURJbt7UWgf6B1hz5KPsI2W0-z0JuSnG8apr5mGjf7iUuiIQks1kdQdt3vVaOBk52rYvjJwF5ImMX-ehGBKmDLIBZbnUG8rKdQWosZBZxeMbirpys1Kwfe0_o5NO5w87V-tPg/s16000-rw/DAYLEIA%20(3).jpg)
Το Σάββατο 1η Ιουλίου στην πλατεία της Δαύλειας πραγματοποιήθηκε η 9η Συνάντηση Χορωδιών Δαύλειας.
Ο Υποψήφιος περιφερειάρχης Κώστας Μαρκόπουλος παρευρέθηκε στην εκδήλωση που συμμετείχαν η χορωδία «Ένωσης Μικρασιατών Θηβών», η χορωδία «ΠΛΕΙΑΔΕΣ», η χορωδία «Κάτω Τιθορέας», η χορωδία «Κυριακίου», η χορωδία «Αράχωβας Γ.Καραισκάκης & Διστόμου Αμβρυσσός» και η χορωδία Δαύλειας.
Τον κ. Μαρκόπουλο υποδέχθηκε θεσμικά ο Στουρνάρας Παναγιώτης, Πρόεδρος κοινότητας Δαύλειας, ενώ στην εκδήλωση έδωσαν το παρόν ο Λευτέρης Κτιστάκης Βουλευτής Βοιωτίας ΝΔ, ο Ιωάννης Ταγκαλέκας Δήμαρχος Λεβαδέων, ο Γιώργος Ντασιώτης Δήμαρχος Αλιάρτου, ο Μάριος Σάκκος Δημ.Σύμβουλος Δήμου Λεβαδέων, ο Θανάσης Καλογριάς Δημ. Σύμβουλος Δήμου Λεβαδέων, ο Γιάννης Αποστόλου Δημ.Σύμβουλος Δήμου Λεβαδέων και η Ασπασία Σίμου πολιτευτής ΝΔ Βοιωτίας.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.