![Μεγάλη διάκριση των παιδιών του Λιμενάρχη Στυλίδας Βέτσικα Ευθυμίου Μεγάλη διάκριση των παιδιών του Λιμενάρχη Στυλίδας Βέτσικα Ευθυμίου](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiz0J5G5txTUtaQpI_tmDOSLnDgoX2aBJyRRylz3ZoJC2TGvYfF3Dl7Hb4LgXcVOwS7pxXxtiZW9-XuyR3c5WnTpG7m85h99qVh4wGzbIbq_8qwCkKvn6GYkn_0LBl55gL78ZdxnF75Hdj6h9WTo46T-EoNS68qqpTyAoCdr9nqnZXKDwx-06SlTgT9u8k/s600-rw/Screenshot_2.jpg)
Αθλητικό Δελτίο Τύπου
Υπό τη καθοδήγηση της προπονήτριας master Ντόβα Αναστασίας (VIIΙ Dan) η Στεφανία 18 χρονών και ο Δημήτρης 16 χρονών Βέτσικας παιδιά του λιμενάρχη Στυλίδας Πλοιάρχου ΛΣ Βέτσικα Ευθυμίου, κατέκτησαν μια θέση στην Εθνική ομάδα ταεκβοντο (ΑΟΤΕ) η οποία θα λάβει μέρος στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα που θα διεξαχθεί στο ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ μέσα Αυγούστου μετά από προκριματικά που πραγματοποιηθήκαν στην Θεσσαλονίκη στις 16-18/06-2023.
Συγκεκριμένα ο Βέτσικας Δημήτριος κατέκτησε δύο πρώτες θέσεις σε tul 2 dan Νέων Ανδρών & sparring (μάχες)-57kgr ενώ η Βέτσικα Στεφανία τις δύο πρώτες θέσεις σε tul 3 dan Γυναικών & sparring (μάχες) -47kgr
Στο προαναφερόμενο Παγκόσμιο πρωτάθλημα ως μέλος της Ελληνικής αποστολής ΑΟΤΕ (ΙΤF) θα λάβει μέρος και ο Βέτσικας Ευθύμιος με τον τίτλο του Διεθνής Διαιτητής Α΄ κατηγορίας μετά από σχετικό κάλεσμα της Παγκόσμια Ομοσπονδίας και σύμφωνης γνώμης της Ελληνικής Ομοσπονδίας ενώ η σύζυγος του και προπονήτρια των παιδιών για ακόμα μια φορά ορίσθηκε από το ΔΣ της ΑΟΤΕ ως ομοσπονδιακή προπονήτρια για το Παγκόσμιο του Καζακσταν.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.