Η Απόκρια συμβολίζει την απόδρασή από την καθημερινότητα μας, υποσχόμενη να μας χαρίσει μοναδικές στιγμές διασκέδασης και χαράς.
Σε ολόκληρο το Δήμο Στυλίδας άνθρωποι με μεράκι και φαντασία είναι έτοιμοι να προσφέρουν σε όλους μας απολαυστικές στιγμές γέλιου και ξεγνοιασιάς με χορευτικές εκδηλώσεις, παρελάσεις καρναβαλιστών και βραδιές γεμάτες μουσική.
Βάλτε τις καλύτερες μάσκες σας, βάψτε το πρόσωπα σας με φωτεινά έντονα χρώματα και ετοιμαστείτε να ζήσουμε σε έντονους ρυθμούς κεφιού!
Επισκεφτείτε τις δημοτικές μας κοινότητες για κούλουμα την Καθαρά Δευτέρα και φυσικά γευτείτε τις παραδόσεις μας και τη φιλοξενία!
![google](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjmCwM8rRqD6UwtJ9zXRWrlxkonDcfGNUakEJHp0Xqi2CjBY-Psv1_KFFG6K8dU4c4nE09yoAGi57EIOZQWOmmZk5RzBVtqNYWPXh1cC4oXZTT_a5O1dAYN0dF4KbxrPTlI__bJ29zXlsA/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.