![Ο ΔΡΟΜΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiTHr6u-OjSkF4aaMqC6Hv9L8mUVhDqnmC7PGj9hSXm6Bwy6B_bI-7Eaf1Nl0gBXA_-TKnTMpq0Mc6fhtC_BFXWURlTWJCOBcqsxbVN7Ax5R8iNJ6fKuqP4PwQnYpjyicrITdkNFTTTF2JPMBGTJJDjErijytz2nWI3OY1vHCtcgcFab4Y5jHaX2hHNIZ0/s600-rw/DROMOS_PAIDIKI_XARA%20%285%29.jpg)
Αυτή την εικόνα παρουσιάζει ο δρόμος γύρω από την "παιδική χαρά" στο Κοκκινόχωμα μετά τις πρόσφατες έντονες βροχές.
Η απερχόμενη Δημοτική Αρχή έφτιαξε (συντήρηση - επισκευή) αρκετές παιδικές χαρές, αλλά λόγω έλλειψης χρημάτων η παιδική χαρά στο Κοκκινόχωμα έμεινε κλειστή.
Ο νεοεκλεγείς Δήμαρχος Στυλίδας κ. Αποστόλου, πιστεύω ότι θα κάνει κάτι για να ξαναλειτουργήσει και αυτή. Εξ άλλου είναι και η περιοχή του, η περιοχή εις την οποία μένει και καθημερινά περνά από εκεί με το αυτοκίνητό του!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.