![ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΛΕΥΚΩΜΑΤΟΣ "ΠΑΜΕ..." ΚΤΙΡΙΟ ΤΟΥ ΟΣΚ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ - ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΛΕΥΚΩΜΑΤΟΣ "ΠΑΜΕ..." ΚΤΙΡΙΟ ΤΟΥ ΟΣΚ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgMYxm-tE4dNlJY2WgvJ5FP4YJLh8jzgmjBWMCGycOhDI4LWUh-PJccuEo6qwViisC4Odpdu6QxGZUaeBkfqGpmdZ463EQOmVriX2WG-trF5482jdEk6NtXb3fWKDF4p41FMKXntqQP1OLg8G0pMxFxGyQ3MXU6eg2YdE1OH0m_K5hF2hdNuFLmGoGDChE/s600-rw/AFISA_50_XRONIA_META_TO_ETOS_TOY_WEMBLEY.jpg)
Σας προσκαλούμε σε μια ξεχωριστή εκδήλωση αφιερωμένη στους διαχρονικούς αθλητές του Wembley του 1971, την Παρασκευή 25 Αυγούστου 2023 και ώρα 19:30’ στο κτίριο ΟΣΚ στη Στυλίδα, όπου θα τιμηθούν μετά από 52 χρόνια, οι ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού, που συμμετείχαν στο Έπος του Wembley.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Γραφείο Δημάρχου Στυλίδας
Ελευθερίου Βενιζέλου 31
35300 Στυλίδα
Τηλέφωνο Επικοινωνίας:22383 50100
Fax:22380 22889
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.