ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΣΤΟΝ ΘΕΟΛΟΓΟ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
Στη γιορτή της παραδοσιακής πίτας που έγινε στον Θεολόγο, από τον Πολιτιστικό Σύλλογο Μαλεσίνας, πήγε με πολλούς συνεργάτες και φίλους του, ο Υποψήφιος Περιφερειάρχης Στερεάς, Κώστας Μαρκόπουλος.
Παρακολούθησαν τους παραδοσιακούς χορούς, διασκέδασαν και χόρεψαν με όλο τον κόσμο.
Μαζί του ήταν οι:
•Ιωάννης Καμνής
•Θανάσης Καρακάντζας
•Γιάννης Σούλιος
•Χρήστος Κουτσούκος
•Βασιλική Βούλγαρη-Γκλάβα
•Αλίκη Λιάσκα
•Νίκος Καλλιώρας
και βέβαια, η Πρόεδρος του Πολιτιστικού Συλλόγου
•Τάνια Κλημαντίρη -Ψαρρά, που είναι και αυτή Υποψήφια Περιφερειακή Σύμβουλος με τον συνδυασμό "Στερεά Περιφέρεια" του Υπ.Περιφερειάρχη Κώστα Μαρκόπουλου.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΔΕΙΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ STILIDA NEWS ΣΤΟ GOOGLE NEWS
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.