ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΝ <<ΑΝΘΛΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ>>
ΙΕΡΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΝΑΟΣ
¨ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΤΗΣ ΥΠΕΡΑΓΙΑΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ¨
Φέρεται εις γνώσιν των ευσεβών & Ορθοδόξων Χριστιανών της περιοχής μας, ότι την ερχόμενη Τετάρτη 23 Αυγούστου, Απόδοση της εορτής της Κοιμήσεως της Θεοτόκου (Τα Εννιάμερα της Θεοτόκου), πανηγυρίζει μετά πάσης λαμπρότητος, ο φερώνυμος Ιερός Ναός του Στρατοπέδου ¨ΑΝΘ/ΛΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ¨, στο Αυλάκι Στυλίδος.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΙΑΣ
Τετάρτη 23η Αυγούστου 2023
07:30, Όρθρος και Πανηγυρική Θεία Λειτουργία, με Αρτοκλασία.
Η είσοδος στους πιστούς που επιθυμούν να συμμετάσχουν στην Ιερά Ακολουθία, θα είναι Ε Λ Ε Υ Θ Ε Ρ Η, από την Πύλη του Στρατοπέδου.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.