![ΔΗΜΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΔΗΜΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjPClS1ffljHBIVwwzfWpdr1tQwtPxdnOkkJcdBPbUvwEqI53KKWoFhRnXArBCNz42aS8u2rmvrAZTNG6IbBzqRAvwfchrm3RdRmZCkLyVBalcOHUMhJ4tAtXaE7Ez2HL-gYFvNmipUwxI/s600-rw/DHMOS_STYLIDAS.jpg)
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Όσοι δημότες ενδιαφέρονται, μπορούν να καλούν στο τηλέφωνο 2238350100 για πληροφορίες και για να δηλώσουν συμμετοχή έως την Τετάρτη 7 Ιουνίου 2023, ενώ θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας.
Γραφείο Δημοσίων Σχέσεων Δήμου Στυλίδας
******************
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Οι πολίτες θα πρέπει να γνωρίζουν τον ΑΜΚΑ τους και να τηρούν στο σημείο όλους τους προβλεπόμενους υγειονομικούς κανόνες.
Γραφείο Δημοσίων Σχέσεων Δήμου Στυλίδας
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΔΕΙΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ STILIDA NEWS ΣΤΟ GOOGLE NEWS
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.