Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 26 Μαρτίου 2023 η εκδήλωση της Ελληνικής Αντικαρκινικής Εταιρείας Λαμίας στην Αίθουσα Εκδηλώσεων Green Loft – Άγιος Λουκάς, Λαμία. Για την ανάγκη της πρόληψης του Καρκίνου μίλησαν, ο κ. Περγαλιώτης Βασίλειος, MSc, PhD Χειρ.Μαιευτήρας Γυναικολόγος, Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών, η κα. Σταθουλοπούλου Μαρουλιώ Χειρουργός Μαστού Δ/ντρια Χειρουργικής Κλινικής Μαστού Νοσ.Metropolitan και Πρόεδρος της Αντικαρκινικής Λοκρίδος.
Ο κ. Ζαχαρής Κωνσταντίνος Μαιευτήρας Γυναικολόγος Γ.Ν.Λαμίας, B' Επιμελητής επικουρικός και η Γραμματέας Αντικαρκινικής Λαμίας κα. Μπουρντά Παναγιώτα, Μέλος Εταιρείας Παθολογίας Τραχήλου και Κολποσκόπησης, Μαιευτήρας Χειρ.Γυναικολόγος. Χαιρετισμό απηύθυναν ο εκπρόσωπος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Φθιώτιδος και Πρωτοσύγκελλος της Ι.Μ.Φθ/δος πατήρ Εφραίμ Τριανταφυλλόπουλος καθώς και οι εκπρόσωποι του Περιφερειάρχη Στερεάς Ελλάδος και του Δημάρχου Λαμιέων.
Ο Πρόεδρος του Ι.Σ.Φ., Ιατρός Γενικός Χειρουργός Γ.Ν. Λαμίας κ. Γεωργίου Χρήστος και o Διοικητής του Γ.Ν. Λαμίας κ. Κολοκυθάς Ανδρέας αναφέρθηκαν στο πλούσιο και σημαντικό έργο που επιτελεί στην πόλη μας η Αντικαρκινικής Λαμίας.
Τέλος η Πρεσβυτέρα Αλεξάνδρα Βεντούρη - Νασοπούλου, Ιατρός Γενικής - Οικογενειακής Ιατρικής και Πρόεδρος του Παραρτήματος ευχαρίστησε όλους για την στήριξη και την βοήθεια στο εθελοντικό έργο της Αντικαρκινικής και ιδιαίτερα της Πρόληψης κατά του καρκίνου. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε σε συνεργασία με την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδος, τον Ο.Π.Α.ΣΤ.Ε., τον Δήμο Λαμιέων και τον Ιατρικό Σύλλογο Φθιώτιδος.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΔΕΙΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ STILIDA NEWS ΣΤΟ GOOGLE NEWS
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Ο Πρόεδρος του Ι.Σ.Φ., Ιατρός Γενικός Χειρουργός Γ.Ν. Λαμίας κ. Γεωργίου Χρήστος και o Διοικητής του Γ.Ν. Λαμίας κ. Κολοκυθάς Ανδρέας αναφέρθηκαν στο πλούσιο και σημαντικό έργο που επιτελεί στην πόλη μας η Αντικαρκινικής Λαμίας.
Τέλος η Πρεσβυτέρα Αλεξάνδρα Βεντούρη - Νασοπούλου, Ιατρός Γενικής - Οικογενειακής Ιατρικής και Πρόεδρος του Παραρτήματος ευχαρίστησε όλους για την στήριξη και την βοήθεια στο εθελοντικό έργο της Αντικαρκινικής και ιδιαίτερα της Πρόληψης κατά του καρκίνου. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε σε συνεργασία με την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδος, τον Ο.Π.Α.ΣΤ.Ε., τον Δήμο Λαμιέων και τον Ιατρικό Σύλλογο Φθιώτιδος.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.