Μοιραίο το ταξίδι στην πρωτεύουσα…
Τροχαίο δυστύχημα με θύμα έναν 77χρονο Λαμιώτη, είχαμε το μεσημέρι της Πέμπτης (23/2) στο 61ο χλμ της εθνικής οδού Αθηνών - Λαμίας στο ύψος του Σχηματαρίου.
Ο άτυχος άνδρας κινούνταν με κατεύθυνση την πρωτεύουσα, όταν από άγνωστη αιτία, έχασε τον έλεγχο του οχήματός του, βρήκε στο διαχωριστικό στηθαίο και εξετράπη δεξιά. Από τη σφοδρή πρόσκρουση ο 77χρονος τραυματίστηκε θανάσιμα.
Ο θάνατός του διαπιστώθηκε λίγο αργότερα στο Νοσοκομείο Χαλκίδας όπου διακομίστηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ.
Από το Τμήμα Τροχαίας Αυτοκινητοδρόμων Αφιδνών παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας - νεκροτομής, για τα ακριβή αίτια που προκάλεσαν το δυστύχημα.
Τροχαίο δυστύχημα με θύμα έναν 77χρονο Λαμιώτη, είχαμε το μεσημέρι της Πέμπτης (23/2) στο 61ο χλμ της εθνικής οδού Αθηνών - Λαμίας στο ύψος του Σχηματαρίου.
Ο άτυχος άνδρας κινούνταν με κατεύθυνση την πρωτεύουσα, όταν από άγνωστη αιτία, έχασε τον έλεγχο του οχήματός του, βρήκε στο διαχωριστικό στηθαίο και εξετράπη δεξιά. Από τη σφοδρή πρόσκρουση ο 77χρονος τραυματίστηκε θανάσιμα.
Ο θάνατός του διαπιστώθηκε λίγο αργότερα στο Νοσοκομείο Χαλκίδας όπου διακομίστηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ.
Από το Τμήμα Τροχαίας Αυτοκινητοδρόμων Αφιδνών παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας - νεκροτομής, για τα ακριβή αίτια που προκάλεσαν το δυστύχημα.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.