![Ολοκληρώνονται οι εργασίες ασφαλτόστρωσης στην κοινότητα της Αγίας Μαρίνας Ολοκληρώνονται οι εργασίες ασφαλτόστρωσης στην κοινότητα της Αγίας Μαρίνας](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiwkaiTAA-7dSdDbI3vDaL_9o_9QpNe9cZbxvPHZD5QUYj7U2EcWVLye75jb97Jj1Gcp4SsmifoEagljokqRz9Yk1WuqU8oXuDDlhbzI41y-BFj5VcgSfsJN1JQPRslfBc48b5gafAqb7G2tu3HzMGWCrJ164FIorey5IqFK-GIwzDxRInESnyo5oCE/s600-rw/AGIA_MARINA.jpg)
Με συνέπεια και υπευθυνότητα προχωράμε σε έργα υποδομής στις κοινότητες του Δήμου μας, δίνοντας το καλύτερο δυνατό για την καθημερινότητα των δημοτών μας και στοχεύοντας σε μια ισόρροπη ανάπτυξη παντού.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.