Την Τετάρτη 15/2 η κοπή πίτας της Αντικαρκινικής Λαμίας από τον Φθιώτιδος Συμεών
Η Ελληνική Αντικαρκινική Εταιρεία Λαμίας σας προσκαλεί να τιμήσετε με την παρουσία σας την κοπή της πίτας, την Παγκόσμια Ημέρα Κατά του Παιδικού Καρκίνου, Τετάρτη 15 Φεβρουαρίου και ώρα 7:00 μ.μ. στο καφέ «ΜΠΛΕ» Υψηλάντη 16 Λαμία. Την βασιλόπιτα του παραρτήματος της Ε.Α.Ε. Λαμίας θα ευλογήσει ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Φθιώτιδος κ.κ. ΣΥΜΕΩΝ.
Ευχόμαστε υγεία σε όλο τον κόσμο και ταχεία ανάρρωση σε όσους έχουν ανάγκη.
Με εκτίμηση
Το Δ.Σ.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.