![Δήμος Στυλίδας: Εργασίες εσωτερικής οδοποιίας στην Αγία Μαρίνα Δήμος Στυλίδας: Εργασίες εσωτερικής οδοποιίας στην Αγία Μαρίνα](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhDLv2DoF04dTUksYgVh5nYqUQ_ebBv3XztmXS8-FhXSvnfs2IKO1rLmHhxBHE0yXapzz5ng3lgHu_oplugG4K-TZacz9BtPybpPV-mkcB72bAiqRXZuUP3Die_RfM92uxVTUfqkHy9c1Ncvj-x_lKJHPo0eVoq9v187tw2zsxiqcHaNanYg0ZJEnsc/s600-rw/received_3499690713636476.jpeg)
Η Δήμαρχος Στυλίδας, μετά την αυτοψία στο έργο, δήλωσε: « Συνεχίζουμε να συμβάλλουμε στη βελτίωση της καθημερινότητας των δημοτών, με κάθε δυνατό τρόπο και σε όλα τα επίπεδα. Με πρόγραμμα και συνέπεια, προχωράμε στην υλοποίηση των υποσχέσεων μας, αφουγκραζόμενοι τις ανάγκες των κατοίκων της τοπικής κοινωνίας και υποστηρίζοντας έμπρακτα την ανάπτυξη και την ευημερία της περιοχής.»
Γραφείο Δημοσίων Σχέσεων Δήμου Στυλίδας
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.