ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
Η πρόεδρος, το ΔΣ και τα μέλη του Συλλόγου Μικρασιατών Ανατολικής Φθιώτιδας εύχονται καλά κι ευλογημένα Χριστούγεννα γεμάτα με χαρά, αλληλεγγύη και χαμόγελα. Η γέννηση του Θεανθρώπου να γεμίσει τις καρδιές μας με αγάπη και να δώσει μήνυμα για μια χρονιά δημιουργική. Το φωτεινό άστρο της γέννησης του Χριστού να μας δείχνει τον δρόμο για πράξεις αγάπης και να κάνουμε πράξη τα όνειρα μας. Χρόνια πολλά σε όλους.
Σύλλογος Μικρασιατών Ανατολικής Φθιώτιδας
Διεύθυνση: Πλησίον Δημοτικής Αγοράς Στυλίδας - Στυλίδα -35300
Τηλ. επικοινωνίας: 6907209854, 6984207744
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ You Tube
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.