![Και πάλι υποψήφιοι δήμαρχοι η Βιργινία Στεργίου και ο Γιάννης Συκιώτης Και πάλι υποψήφιοι δήμαρχοι η Βιργινία Στεργίου και ο Γιάννης Συκιώτης](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhw6zDT6Hv7_5ves2H-j95NJlbyvi8h4z5_G-Ynq47tQpXLrkyr61o3QInvMFlSvP3QGnoOi-LYNyBswkSqfqfrVlAsVtVoRzeyetzIv1elgmfWalzoP7FbT8Ryx8-YuwY5zjfFUa3Ffm0/s600-rw/202111301529335838.jpeg)
Την απόφασή τους να διεκδικήσουν και πάλι τη θέση του Δημάρχου δημοσιοποίησαν μέσα από την εκπομπή του Star «Βήμα για όλους» η δήμαρχος Στυλίδας, Βιργινία Στεργίου και ο δήμαρχος Καμένων Βούρλων, Γιάννης Συκιώτης.
Απαντώντας σε ερώτηση του Γιώργου Σιμόπουλου ξεκαθάρισαν πως ο προσανατολισμός του είναι να συνεχίσει το έργο τους στην τοπική αυτοδιοίκηση και να υλοποιήσουν όσα έργα έχουν στα σκαριά για την αναβάθμιση των περιοχών τους.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiY_1t5zxDl39wk1_r7uJD_2ayZXGIrxoKKSkDTuxIDRJ9TU-LrqZyKw7FTvYIFsgiRjpbcipTrBYO4FP_4buVGIWRZMaTifAqKeFn8BtS-gbT6mGlOqvBjqKZSHaC4H2hAYc6kpznkABc/w36-h30-rw/google-news%2540x2.png)
ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK
ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟ YOU TUBE
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ:
Τα μηνύματα που δημοσιεύονται στο χώρο αυτό εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Το STILIDA NEWS δεν υιοθετεί καθ' οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή.
Δεν πρόκειται να λογοκρίνεται κανένα σχόλιο που θα περιλαμβάνει καλοπροαίρετη κριτική ή θα διορθώνει κάποιο δικό μας σφάλμα.Τα συκοφαντικά, υβριστικά, απειλητικά, εκβιαστικά, ρατσιστικά ή κοινωνικού αποκλεισμού μηνύματα θα διαγράφονται.
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ ΘΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.
Απαντήσεις από τον διαχειριστή μόνο στα επώνυμα σχόλια.